ZMIANY W PODSTAWIE PROGRAMOWEJ EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA W SZKOLE PODSTAWOWEJ I PONADPODSTAWOWEJ

12
Kategoria
WYCHOWANIE FIZYCZNE i EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
Termin
17.11.2022 15:30 - 17:00
Miejsce
MCWE w Opolu
Ilość miejsc
60
Miejsca dostępne
48
Telefon
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierownik formy
Grzegorz Pielak
Prowadzący
specjaliści zewnętrzni oraz pracownicy MCWE
Liczba godzin
2

Zapraszamy Zapraszamy nauczycieli edukacji dla bezpieczeństwa do udziału w konferencji „Zmiany w podstawie programowej edukacji dla bezpieczeństwa w szkole podstawowej i ponadpodstawowej”.

Konferencja odbędzie się w naszej siedzibie przy ulicy Powstańców Śląskich 19 w Opolu w czwartek 17 listopada 2022 roku, w godzinach 15.30 – 17.00.

Pragniemy zwrócić uwagę, że w podstawie programowej pojawiły się nowe zapisy, które do tej pory nie były uwzględnione i część nauczycieli nie zetknęła się z nimi np. w ramach studiów
z zakresu e.d.b. Prelegentami będą instruktorzy z zakresu głównych, nowych obszarów takich jak strzelectwo czy terenoznawstwo.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Ze względów organizacyjnych prosimy uczestników
o zgłaszanie swojego udziału przez kalendarz kursów na naszej stronie internetowej (data wydarzenia: 17 listopada 2022 r.).

W razie pytań proszę o kontakt z Grzegorzem Pielakiem konsultantem d.s. nauczycieli edukacji dla bezpieczeństwa (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 
 

Wspierane przez iCagenda