Pracownia Muchy Odpaduchy 1

Post kunkursOrganizator:

Miejskie Centrum Wspomagania Edukacji w Opolu

Termin trwania konkursu:

Konkurs odbywać się będzie 18 marca 2024 r., czyli w dniu opublikowania postu konkursowego. Zakończenie konkursu nastąpi wraz zakończeniem dnia (godz. 23:59).

 

Zasady konkursu:

  1. Uczestnik udziela odpowiedzi na cztery pytania konkursowe, które zostaną opublikowane w poście konkursowym na profilu Miejskiego Centrum Wspomagania Edukacji w Opolu na Facebooku i Instagramie.
  2. Uczestnik powinien przesłać swoje odpowiedzi na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule wiadomości wpisując „Konkurs z okazji Dnia Recyklingu”.
  3. Konkurs trwa do końca dnia, w którym został opublikowany.

Nagrody:

Dla wszystkich osób, które wyślą prawidłowe odpowiedzi na wszystkie pytania konkursowe w trakcie trwania konkursu, przewidziane są gadżety z logo Pracowni Muchy Odpaduchy. O przyznaniu nagrody uczestnik dowie się w osobnej wiadomości e-mail.

Odbiór nagród:

Nagrody należy odebrać osobiście w siedzibie MCWE przy ul. Powstańców Śląskich 19 w Opolu, w pokoju 301 (III piętro, budynek A), od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 15. Nagrody nie są wysyłane pocztą.

Postanowienia końcowe:

  1. W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie muszą wraz z odpowiedziami przesłać zgodę rodzica lub opiekuna na udział w konkursie.
  2. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu konkursu.
  3. Decyzja Organizatora jest ostateczna i nieodwołalna.
  4. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany lub przeprowadzany przez serwis Facebook oraz Instagram ani żaden inny z nimi związany.
  5. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.