Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

Doskonalenie, doradztwo, wsparcie

Miejskie Centrum Wspomagania Edukacji w Opole pragnie zaprosić nauczycieli edukacji dla bezpieczeństwa do udziału w konferencji „Zmiany w podstawie programowej edukacji dla bezpieczeństwa w szkole podstawowej i ponadpodstawowej”. 

Konferencja odbędzie się w naszej siedzibie przy ulicy Powstańców Śląskich 19 w Opolu w czwartek 17 listopada 2022 roku, w godzinach 15.30 – 17.00. 

Pragniemy zwrócić uwagę, że w podstawie programowej pojawiły się nowe zapisy, które do tej pory nie były uwzględnione i część nauczycieli nie zetknęła się z nimi np. w ramach studiów
z zakresu e.d.b. Prelegentami będą instruktorzy z zakresu głównych, nowych obszarów takich jak strzelectwo czy terenoznawstwo. 

Udział w konferencji jest bezpłatny. Ze względów organizacyjnych prosimy uczestników
o zgłaszanie swojego udziału przez kalendarz kursów na naszej stronie internetowej (data wydarzenia: 17 listopada 2022 r.). 

W razie pytań proszę o kontakt z Grzegorzem Pielakiem konsultantem d.s. nauczycieli edukacji dla bezpieczeństwa (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). 

 

W załączeniu program konferencji.

Do pobrania:
Pobierz plik (KONFERENCJA INFORMACYJNA EDB program.docx)KONFERENCJA INFORMACYJNA EDB program.docx18 kB8 Pobieranie